Člen skupiny MVV Energie CZ, Zodpovědná energie

Aktuálně (listopad 2017) hledáme kandidáty na tyto pozice:

Specialista tepelných sítí

Náplň práce:      vyjádření k projektové dokumentaci staveb

                             přímá komunikace s projektanty a úřady

                             příprava nových připojení

                             práce s dokumentací, archivace výkresů

Požadavky:        VŠ nebo SŠ technického směru (strojní nebo stavební) s maturitou

                             znalost stavebního zákona

                             schopnost samostatné práce

                             počítačová gramotnost

                             AutoCad výhodou

Nabízíme:           pestrou práci

                              5 týdnů dovolené

                              pružnou pracovní dobu

                              zázemí stabilní společnosti

                              volnočasové poukázky

                              příspěvek na penzijní připojištění

Nástup:               leden 2018

Mzda:                  dohodou

Kontakt:            zc.vv1511144569m@avo1511144569kolov1511144569az.al1511144569imraj1511144569

                           485 386 344

Klíčové kontakty

Dispečink nonstop
    482 711 515, 606 778 914

Faktury, zálohy, inkaso
   485 386 308

Odstávka

Ve středu 15. 11. bude z důvodu havárie omezena dodávka teplé vody do výměníkové stanice Nové Pavlovice 28. Za případná omezení se omlouváme. Ostatní zákazníci dostávají tepelnou energii  tak, jak jsou zvyklí. Pro aktuální informace o vašem odběrném místě volejte dispečink.

Jak se k nám dostanete?

imgMap_tlib

Přihlášení k odběru novinek

Chcete dostávat pravidelné informace?