Člen skupiny MVV Energie CZ, Zodpovědná energie

O nás

Dodáváme tepelnou energii pro více než 15 tisíc libereckých domácností, desítku průmyslových areálů a 130 odběratelům z terciární sféry. Zajišťujeme maximální péči o teplo na chladném severu už téměř 40 let.

Více informací

 

LETNÍ FOTOSOUTĚŽ O TEPLO ZDARMA

 

JSTE NAŠÍM ZÁKAZNÍKEM? VYHRAJTE TEPLO ZA CELÝ ROK 2016 ZDARMA A DALŠÍ CENY

 

Pošlete nám 1 až 3 fotografie na téma „MÍSTO NA LIBERECKU, KTERÉ MĚ NABÍJÍ ENERGIÍ“. 12 nejlepších fotografií zveřejníme v nástěnném kalendáři pro rok 2018, který získají všichni výherci. Soutěž probíhá od 20. června do 31. srpna 2017.

 

Kdo se může zúčastnit soutěže?

Soutěžit může každý náš zákazník z řad domácností, která od nás odebírá teplo. Každá domácnost se může zúčastnit pouze jednou, soutěží za ni vždy jen jedna osoba a poslat může až tři fotografie. Soutěžící se přihlásí prostřednictvím formuláře, kde nahraje fotografie a odpoví na anketní otázku. Fotografie musí být ve vysoké kvalitě s délkou menší strany min. 2000 px, formát .jpg – viz Pravidla letní fotosoutěže Teplárny Liberec 2017 .

O vítězích bude hlasovat odborná porota z řad zastupitelů města, zaměstnanců Teplárny Liberec, známých fotografů a zástupců bytových družstev, která hodnotí zejména originalitu, ztvárnění tématu, umělecký dojem a kompozici. Při předání 1. ceny výherce doloží pořadateli originál vyúčtování služeb spojených s užíváním bytu za rok 2016. 

 

Co můžete vyhrát?

1. cena – TEPLO ZA ROK 2016 ZDARMA

2.-3. cena – poukázka na zboží ve Fotolab – Liberec v hodnotě 1 000 Kč, tričko k soutěži, vybraná fotografie k zavěšení na zeď, kalendář s výherními fotografiemi

4.-12. cena – tričko k soutěži, vybraná fotografie k zavěšení na zeď, kalendář s výherními fotografiemi

Soutěž probíhá také na Facebooku – o ceně Foto Facebooku rozhodnete přímo vy, fanoušci. Vítězem se stane fotografie s největším počtem „like“ – hodnocením „To se mi líbí“.

Cena Foto Facebooku – možnost výstupu s přáteli na teplárenský komín

 

Jak se přihlásíte?

Stačí vyplnit registrační formulář, nahrát fotky a potvrdit ověřovací e-mail, který vám zašleme. Zasláním fotografií souhlasíte s jejich využitím pro marketingové účely pořadatele.

 

Registrační formulář

 

Kdo je pořadatelem?

Pořadatelem letní fotosoutěže o TEPLO ZDARMA je společnost Teplárna Liberec, a.s. se sídlem Dr. Milady Horákové 641/34a, Liberec IV – Perštýn, 460 01 Liberec, IČO: 62241672.

 

Chcete se dozvědět více?

Zde jsou podrobná a pár obvyklých dotazů:

 

Do kdy musím poslat soutěžní fotografie?

Fotografie můžete nahrát pomocí registračního formuláře až do 31. 8. 2017, 23:59 hod. Je však nutné počítat s časem potřebným na nahrání fotografií a potvrzením ověřovacího e-mailu.

 

Jak poznám, že se fotografie do formuláře nahrála?

Ve formuláři se během nahrávání fotografie zobrazuje průběh a po jejím úplném nahrání se zobrazí miniatura nahrané fotografie.

 

Do kdy musím potvrdit ověřovací e-mail?

Ověřovací e-mail, který vám zašleme ihned po stisknutí tlačítka „Odeslat“ ve formuláři, je nutné potvrdit kliknutím na odkaz do 24 hodin. Tím se potvrdí vaše účast v soutěži.

 

Hraje roli, kdy fotky do soutěže přihlásím?

V hlavní soutěži čas přihlášení nehraje roli. Vítěze vybírá porota až v září, po ukončení soutěže. V soutěži o Foto Facebooku může být dřívější přihlášení výhodou, neboť vítězným kritériem je počet „like“ na facebooku.

 

Bydlím v rodinném domě, kam dodáváte teplo, mohu se soutěže zúčastnit?

Ano, soutěž je určena pro domácnosti v Liberci – vlastníky nebo uživatele bytů i rodinných domů, kteří jsou odběrateli dálkového tepla od společnosti Teplárny Liberec.

 

Můžu se zúčastnit, když vlastníkem bytu je bytové družstvo?

Ano, můžete. Podmínkou je, že vyúčtování služeb spojených s užíváním bytu je vystaveno na vaše jméno.

 

Máte dotaz?

Rádi vám jej zodpovíme na tel. čísle 606 778 927 či e-mailem zc.vv1521621829m@ilt1521621829.zetu1521621829os1521621829

 

 

Klíčové kontakty

Dispečink nonstop
    482 711 515, 606 778 914

 

Faktury, zálohy, inkaso
   485 386 308

Odstávka

Všichni zákazníci dostávají tepelnou energii  tak, jak jsou zvyklí. Pro aktuální informace o vašem odběrném místě volejte dispečink.

Jak se k nám dostanete?

imgMap_tlib

Přihlášení k odběru novinek

Chcete dostávat pravidelné informace?
 

Tento web používá pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více informací.