Člen skupiny MVV Energie CZ, Zodpovědná energie

O nás

Dodáváme tepelnou energii pro více než 15 tisíc libereckých domácností, desítku průmyslových areálů a 130 odběratelům z terciární sféry. Zajišťujeme maximální péči o teplo na chladném severu už téměř 40 let.

Více informací

Projekt GreenNet byl dnes slavnostně zahájen

GreenNet-modernizace-parovod-liberec-teplarna-logo

Modernizace teplárenské sítě je rozdělena do dvou let a náklady na její rekonstrukci přesáhnou 300 miliónů korun. Při realizaci tohoto projektu dojde k výměně parovodů na větvi Město za úspornější horkovody. V letošním roce budou stavební práce probíhat především na sídlištích v Pavlovicích a Ruprechticích, v příštím roce dojde na zbývající kilometry sítě přes centrum Liberce až do Teplárny. Předpokládané ukončení prací je na začátku roku 2020. Dnešního slavnostního zahájení se zúčastnili zástupci všech hlavních aktérů celého projektu.

greennet-zahajeni-liberec

Na fotografii jsou zachyceni zleva Vojtěch Šilhán za Komerční banku, Vladimir Kravjansky, předseda představenstva Teplárny Liberec, náměstek primátora Jan Korytář, Jörg Lüdorf, nový předseda představenstva MVV Energie CZ, Tibor Batthyány, primátor Liberce, Petr Heincl, místopředseda představenstva Teplárny Liberec a Michal Hrubý, generální ředitel hlavního dodavatele stavby TENZA

Klíčové kontakty

Dispečink nonstop
    482 711 515, 606 778 914

 

Faktury, zálohy, inkaso
   485 386 308

Odstávka

Všichni zákazníci dostávají tepelnou energii tak, jak jsou zvyklí. Pro aktuální informace o vašem odběrném místě volejte dispečink. 

Jak se k nám dostanete?

imgMap_tlib

Přihlášení k odběru novinek

Chcete dostávat informace z naší společnosti?
 


Souhlasím pro tyto účely se zpracováním osobních údajů, jak je uvedeno v Zásadách zpracování osobních údajů.

Tento web používá pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více informací.