Člen skupiny MVV Energie CZ, Zodpovědná energie

O nás

Dodáváme tepelnou energii pro více než 13 tisíc libereckých domácností, desítku průmyslových areálů a 130 odběratelům z terciární sféry. Zajišťujeme maximální péči o teplo na chladném severu už téměř 40 let.

Více informací

Teplárna Liberec, a.s. realizuje projekt GreenNet

teplarna-liberec-greennet-premena-parovod-horkovod

V Liberci je ze tří čtvrtin hotová výměna potrubí na jedné ze tří větví teplárenské sítě. Zbývající část se musí dokončit do 31. srpna 2019.

 „Máme už jen dva měsíce na to, abychom všechny zbývající zákazníky připojili na nový horkovod a zároveň upravili naše zařízení tak, aby všem tekla od nové topné sezony horká voda přímo z teplárny. Topná sezona ze zákona začíná prvního září,“ zmínil předseda představenstva Martin Pěnčík.

Od pondělí 8. července 2019 začnou práce na rekonstrukci technologie ohřevu topné a užitkové vody v budově krajského úřadu.
Ve středu 10. července 2019 překročí Teplárna, a.s. hranice parkoviště u krajského úřadu v blízkosti parku za budovou úřadu a začne s výkopovými pracemi v rámci revitalizace teplárenských sítí a zabudováním horkovodu pod povrch. Parkoviště bude až do konce července uzavřeno a omezen bude i přístup do parku s vyústěním na ulici Dr. Milady Horákové. 

Omezení chystá teplárna i pro úsek cyklostezky u skateparku, mezi Metelkovou a Orlí ulicí. „Terén bude rozkopán a za pomocí těžké techniky se budou pokládat nové horkovody pod korytem Nisy. Není tam místo na to, aby kolem jezdili cyklisté,“ vysvětluje místopředseda představenstva Petr Heincl. Cyklostezka by měla být dle harmonogramu uzavřená od začátku července až do konce prázdnin. Průběh dosavadních prací je rychlejší než byl původní plán a Teplárna, a.s. doufá, že by k opětovnému otevření této části cyklostezky mělo dojít již v průběhu prázdnin. 

K částečnému omezení dojde v ulici Jungmannova od kruhového objezdu s ulicí Metelkova do křižovatky ulic Jungmannova a Truhlářská, kde bude úplná uzavírka provozu. Plánovaný termín omezení a uzavírky v tomto úseku je do 12. července 2019. 

V druhém červencovém týdnu dojde k plnému obnovení provozu v ulici Košická ke křižovatce s ulicí Dr. Milady Horákové.

Klíčové kontakty

Dispečink nonstop
    482 711 515, 606 778 914

 

Faktury, zálohy, inkaso
   485 386 308

Odstávka

Vážení odběratelé,

dodávky tepla a teplé vody fungují bez přerušení. Žádné odstávky a havárie nejsou hlášeny. Plánované odstávky  jsme z důvodu zvýšené potřeby hygienických opatření ohledně koronaviru  odložili do uklidnění situace. O jejich termínech budeme včas informovat obvyklým způsobem, a to na tomto místě. O případných haváriích budete informováni obvyklým způsobem na našich stránkách a vývěskami v domech. Současnou situaci sledujeme a pravidelně vyhodnocujeme. Průběžně přijímáme opatření, která zajišťují plynulý chod našeho provozu.

 

 

Přehled odběrných míst nebo volejte dispečink nonstop.

Jak se k nám dostanete?

imgMap_tlib

Tento web používá pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více informací.