Člen skupiny MVV Energie CZ, Zodpovědná energie

O nás

Dodáváme tepelnou energii pro více než 15 tisíc libereckých domácností, desítku průmyslových areálů a 130 odběratelům z terciární sféry. Zajišťujeme maximální péči o teplo na chladném severu už téměř 40 let.

Více informací

Ve vedení Teplárny Liberec je nově Vladimir Kravjansky

teplarna-termizo-liberec-teplo-elektrina

Novým místopředsedou představenstva Teplárny Liberec se stane od 1. listopadu 2017 pan Vladimir Kravjansky, v jehož kompetenci bude celkové řízení, ekonomika a obchod. Naváže tak na činnost Jaroslava Pantůčka, který své působení ve skupině MVV končí.

Vladimir Kravjansky je absolventem Central Technical School v Torontu. V Kanadě rovněž zahájil svou profesní kariéru – jako učitel, podnikatel a manažer. Od roku 2003 je předsedou představenstva Okresní Hospodářské komory Benešov se zaměřením na rozvoj podnikání a jednání s politiky. Má bohaté zkušenosti s čerpáním strukturálních fondů EU a dotací. V posledních letech působil v představenstvu Krajské Hospodářské komory Střední Čechy. Angažuje se také na Úřadu práce, kde je členem poradního sboru této instituce.

 

 

Klíčové kontakty

Dispečink nonstop
    482 711 515, 606 778 914

 

Faktury, zálohy, inkaso
   485 386 308

Odstávka

Všichni zákazníci dostávají tepelnou energii tak, jak jsou zvyklí. Pro aktuální informace o vašem odběrném místě volejte dispečink. 

Jak se k nám dostanete?

imgMap_tlib

Přihlášení k odběru novinek

Chcete dostávat informace z naší společnosti?
 


Souhlasím pro tyto účely se zpracováním osobních údajů, jak je uvedeno v Zásadách zpracování osobních údajů.

Tento web používá pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více informací.