Člen skupiny MVV Energie CZ, Zodpovědná energie

O nás

Dodáváme tepelnou energii pro více než 13 tisíc libereckých domácností, desítku průmyslových areálů a 130 odběratelům z terciární sféry. Zajišťujeme maximální péči o teplo na chladném severu už téměř 40 let.

Více informací

Levnější teplo 2021 – 2025

Liberecká teplárna připravila nový program pro své věrné.  Výhodnější ceny tepla pro roky 2021–2025 jsou připravené pro zákazníky, kteří uzavřou dlouhodobé smlouvy na dodávku tepla. Jistota v podobě víceletých odběrů tepla umožňuje Teplárně Liberec lépe rozvíjet síť centrálního zásobování teplem. Navíc díky podpisu smlouvy bude teplá voda ZLEVNĚNA NA CENU TEPLA. Díky pětileté smlouvě domácnost ročně ušetří tisíce a průměrný dům za dobu trvání věrnostního programu i 500 000 Kč. Navíc vstupem do programu máte šanci vyhrát vytápění jednoho průměrného bytu zdarma. Jak na to? Oslovte Vašeho správce anebo předsedu SVJ a až se s námi spojí, provedeme vše za Vás. Více informací naleznete na www.teplarnaliberec.cz anebo využijte možnost spojit se s naším obchodním oddělením pomocí formuláře či telefonátem. Jsme tu pro Vás.

Odstávka

V současné době dodáváme teplo a teplou vodu do všech odběrných míst, dle smluvních podmínek.

 

Klíčové kontakty

Dispečink nonstop
  482 711 515, 606 778 914 

 

Faktury, zálohy, inkaso
   485 386 308

Jak se k nám dostanete?

imgMap_tlib

Zpravodaj MVV

2021-04-mvv-news-banner

Tento web používá pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více informací.